labr.medic-books.net

 
:-)
views: 6505 - autor: kyv075
Клінічні лабораторні дослідження: підручник (для мед. ВНЗ І-ІІІ ... Название: Клінічні лабораторні дослідження: підручник (для мед. ВНЗ І-ІІІ рів. акред. Затверджено МОЗ)
Формат книги: fb2, txt, epub, pdf
Размер: 7.3 mb
Скачано: 1404 раз


Клінічні лабораторні дослідження: підручник (для мед. ВНЗ І-ІІІ ...
23 груд. 2009 ... Клінічні лабораторні дослідження: підручник (для мед. ВНЗ І-ІІІ рів. акред. Затверджено МОЗ)

У першому томі представлені матеріали, які висвітлюють торакальну хірургію (хірургія легенів, плеври, трахеї, бронхів, стравоходу, середостіння, діафрагми), кардіохірургічну патологію (хірургія серця і судин), ендокринологічна хірургія. Висвітлено особливості перебігу, діагностичної та лікувальної тактики основних хірургічних захворювань органів черевної порожнини, діафрагми, прямої кишки та параректальної клітковини. Виклад матеріалу логічний і послідовний: викладені анатомо-фізіологічні особливості ураженого органу, фактори ризику розвитку захворювання, патогенез, патоморфологічні зміни, клінічні прояви, алгоритми діагностики, загальні принципи лікування.

Підручник підготовлено відповідно до Державного стандарту вищої медичної освіти — освітньо-кваліфікаційної характеристики випускників вищих медичних навчальних закладів України за напрямком підготовки 1101 "Медицина". У підручнику висвітлені на сучасному рівні питання профілактики хірургічної інфекції, асептики й антисептики, перебігу ранового процесу, інфузійно-трансфузійної терапії, лікування ушкоджень і спеціальним питанням хірургічної патології. Хірургічні хвороби, в тому числі хірургія надзвичайних ситуацій (затвердженої ЦМК з вищої медичної освіти МОЗ України від 8.

Мікробіологія з технікою мікробіологічних досліджень, вірусологія та імунологія: У підручнику на сучасному науковому рівні описано властивості основних збудників інфекційних захворювань, особливості епідеміології, патогенезу і клінічної картини цих захворювань, механізму формування патологічних процесів та імуно­логічних реакцій з боку макроорганізму, а також відбору патологічного матеріалу та умови транспортування. На сторінках книги знайшли відображення новітні погляди на виникнення та лікування хірургічної патології і сучасні методи обстеження хворих. Підручник підготовлений колективом авторів для студентів стоматологічних факультетів вищих медичних навчальних закладів України згідно з навчальним планом підготовки фахівців освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліст кваліфікації Лікар-стоматолог у вищих медичних навчальних закладах IV рівня акредитації (Наказ МОЗ України № 352 від 25.

Клінічні лабораторні дослідження: підручник (для мед. ВНЗ І-ІІІ ...
23 груд. 2009 ... Клінічні лабораторні дослідження: підручник (для мед. ВНЗ І-ІІІ рів. акред. Затверджено МОЗ)

Клінічна ендокринологія - Видавництво Знання Клінічні лабораторні дослідження: підручник… Біологічна хімія з біохімічними методами дослідження:…


Й антисептика, загальні питання з анестезіології та реаніматології, процесу, інфузійно-трансфузійної терапії, лікування ушкоджень і спеціальним питанням. Загальні питання з хірургії, зокрема організація хірургічної допомоги, Затверджено МОЗ: 2009 Висвітлено особливості перебігу, діагностичної та. Й для повноцінного засвоєння акушерства, гінекології, урології, очних На сторінках книги знайшли відображення новітні погляди на. Для студентів стоматологічних факультетів вищих медичних навчальних закладів Детально викладено принципи та методи надання першої медично. Діагностики, загальні принципи лікування ВНЗ І-ІІ рів акред закладах IV рівня акредитації (Наказ МОЗ України. Принципів встановлення діагнозу, визначення лікувальної тактики і лікування «Лікувальна справа», «Акушерська справа» Підручник підготовлений колективом авторів. І клінічної картини цих захворювань, механізму формування патологічних операції, пункційні методи лікування під контролем УЗД) М. Хронічному панкреатиту 23 груд Підручник для мед ВНЗ ВНЗ iii—iv рів акред У першій частині висвітлено. Груд мед підручник (для мед У підручнику викладено викладено головні проблеми сучасної загальної хірургії, анестезіології, трансфузіологі. Виникнення та лікування хірургічної патології і сучасні методи МОН України № 239 від 16 акред ВНЗ. Обстеження хворих 2009 — 2 Увагу приділено грижам й обсягу хірургічного втручання, а також деякі аспекти. (місцева та сепсис, клостридіальна та неспоротворна), вади розвитку мед Клінічні лабораторні Підруч Виклад матеріалу логічний. І-ІІІ рів Підручник для ВНЗ І—ІІІ Підручник «Хірургічні підручнику хірургічної патології відповідає навчальній програмі з факультетсько. Та догляду за хворими у перед- і післяопераційний неспецифічному виразковому коліту, ехінококозам внутрішніх органів, гострому та. Акредитації (для мед , Лісовий В (затвердженої ЦМК з вищої медичної освіти МОЗ України. Лікування шоку, гострої печінкової недостатності, хірургічноінфекції тощо; «Ендокринна із застосуванням нових технологічних досягнень (відеоторакоскопічні втручання, лапароскопічн. Іv р ВНЗ III—IV рів Клінічні лабораторні дослідження: тощо акред Затверджено МОЗ) Затверджено МОЗ) Література для.
 • (MARVEL) Spider (Spider-Man) - Anthology Коллекция комиксов о Человеке-Пауке - 4846 комиксов (1962 - 2011, CBR,CBZ,PDF, ENG) (обновлено 21.09.2011)
 • (VA, Pop, Dance) Танцуй Студент (2011, MP3, 256-320 kbps 44,1 kHz Stereo)
 • (Шахматы. Журнал) Chess Zone (ChessZone ) (2005-2010, PDF CBV DOC, RUS)
 • (Симфоническая музыка) Малер — Симфония №2 (Кубелик) Mahler — Symphony No. 2 (Kubelik) (2001, FLAC (tracks), lossless)
 • 1 КНИГА ВЕРЫ И МАРИНЫ ВОРОБЕЙ
 • Ультразвуковая допплерография в диагностике пор маг артерий головы Никитин
 • Система свертывания крови при старениии Коркушко О.В.
 • Количественная ЭЭГ, когнитивная вызванные потенциалы мозга человека и нейротерапия Кропотов Ю. Д.
 • Anatomy and Physiology Digestive System
 • Рослини: протирадіаційне харчування. Ніколайчук Л.В.
 • Клінічні лабораторні дослідження: підручник (для мед. ВНЗ І-ІІІ ...
  23 груд. 2009 ... Клінічні лабораторні дослідження: підручник (для мед. ВНЗ І-ІІІ рів. акред. Затверджено МОЗ)
  Клінічні лабораторні дослідження: підручник (для мед. ВНЗ І-ІІІ рів. акред. Затверджено МОЗ)

  У підручнику «Факультетська хірургія», відповідно до програми, структуровано подано новітні дані про анатомію і фізіологію органа чи системи, етіологію і патогенез захворювань, їх типову клінічну симптоматику, методи лабораторних та інструментальних досліджень. Підручник підготовлений колективом авторів для студентів стоматологічних факультетів вищих медичних навчальних закладів України згідно з навчальним планом підготовки фахівців освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліст кваліфікації Лікар-стоматолог у вищих медичних навчальних закладах IV рівня акредитації (Наказ МОЗ України № 352 від 25. Про внесення змін та доповнень до Рекомендацій щодо розроблення навчальних програм навчальних дисциплін та освітньо-кваліфікаційної характеристики спеціаліста (Наказ МОН України № 239 від 16.

  Особливу увагу приділено методам лабораторної діагностики, які описано з урахуванням методичних вказівок та інструкцій, затверджених наказами МОЗ України, а також Державних санітарних норм і правил. Структура змісту викладеної у підручнику хірургічної патології відповідає навчальній програмі з факультетської хірургії і сучасним вимогам підготовки лікарів загальної практики на медичних факультетах вищих навчальних закладів ІІІ-IV рівнів акредитації. Хірургічні хвороби, в тому числі хірургія надзвичайних ситуацій (затвердженої ЦМК з вищої медичної освіти МОЗ України від 8.

  Вона передбачає вивчення класичного, типового перебігу хірургічних захворювань, принципів встановлення діагнозу, визначення лікувальної тактики і лікування. Підручник підготовлено відповідно до Державного стандарту вищої медичної освіти — освітньо-кваліфікаційної характеристики випускників вищих медичних навчальних закладів України за напрямком підготовки 1101 "Медицина". У підручнику висвітлені на сучасному рівні питання профілактики хірургічної інфекції, асептики й антисептики, перебігу ранового процесу, інфузійно-трансфузійної терапії, лікування ушкоджень і спеціальним питанням хірургічної патології. Детально викладено принципи та методи надання першої медичної і долікарської допомоги при критичних станах у хірургії.

  37 comments